ما بايد شغل هايي را انتخاب کنيم که بتوانيم با درامدش صورت حساب خود را پرداخت کنيم و از افرادي که مسئوليت ان ها را به عهده مي گيريم مراقبت کنيم .بنابراين يک ليست از شغل هاي پول ساز در ترکيه را به شما معرفي مي کنيم.


1_مهندسي نرم افزار 


2_خلباني 


3_وکالت 


4_ مديران IT 


5_پزشک متخصص  


6_مهندسان معدن ، نفت 


7_مشاور مديريت 


- 8متخصص بيمه 


9_ کنترل ترافيک هوايي 


10_مشاور مالي


 موسسه اي آموزشي متروپل در ترکيه است که از سال 1995 ميلادي  تا به امروز در خصوص آماده سازي هزاران دانش پذير خارجي براي آمادگي در امتحانات YOS,SAT,ALES و آموزش زبان ترکي (TOMER) با کتاب ها و موسسات تخصصي که در داخل و خارج ترکيه دارد فعاليت کرده و به رقم زدن آينده آنها کمک کرده است . اين موسسه با کتاب هاي تخصصي و به روز خود باعث موفقيت هاي چشمگير دانش پذيران شده و با تکيه بر اعتماد و افتخارات آنها سياستي مبتني بر روش هاي آموزشي روز جهان را اقتباس کرده است.


تجربيات و اندوخته هاي ما در امر آموزش باعث شده تا بتوانيم همه پيشرفت هاي اين حوزه را براي بالابردن کيفيت و بيشتر کردن ميزان موفقيت دانش پذيران خود به کار گرفته و رو به آموزش کيفي بياوريم.


آزمون يوس


آزمون تومر


پزشکي در ترکيه


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


سریال های ایرانی جدید پاسخ به شبهات تاریخی رمضان بهارقرآن ارشد پژوهش هنر نگاتیوی خام کلبه چوبی اجاره آپارتمان مبله روزانه هفتگی ماهانه شب نشین قصه‌ گو