زبان ترکي استانبولي، رايج‌ترين زبان از شاخه زبان‌هاي ترکي در جهان است. زادگاه ترکي استانبولي به زمان امپراطوري عثماني برمي‌گردد زماني‌که اين زبان به عنوان زبان رسمي اين امپراطوري انتخاب شد. آتاتورک، اولين رئيس جمهور ترکيه، اصلاحات بسيار زيادي را در مورد اين زبان به کار بست و الفباي لاتين را جايگزين الفباي عربي عثماني کرد. آموزش زبان ترکي استانبولي مناسب چه کساني است؟
افرادي که علاقمند به يادگيري زبان ترکي استانبولي هستند، دانش‌آموزان و دانشجوياني که مي‌خواهند تحصيلات خود را در ترکيه ادامه دهند ، کساني که به دلايل شغلي مي‌بايست به اين زبان تسلط کافي داشته باشند و همچنين افرادي که قصد مهاجرت به ترکيه و يا زندگي در اين کشور را دارند مي‌توانند از اين دوره بهره کافي ببرند.
 
هدف از دوره آموزش زبان ترکي استانبولي؟
فراگيري مهارت‌هاي لازم براي برقراري ارتباط موثر به زبان ترکي، هدف اصلي اين دوره است. در اين دوره تلاش شده است تا با استفاده از عناوين متنوع و کاربردي، يادگيري زبان ترکي براي شما سريع‌تر و ساده‌تر اتفاق بيفتد زيرا تکيه بر کاربرد جملات و ساختار‌هاي گرامري، اعتماد‌به‌نفس و انگيزه شما را جهت فراگيري بالا خواهد برد.


براي آشنايي بيشتر با موسسه متروپل همراه باشيد:


 


آزمون يوس


تحصيل در ترکيه


آزمون تومر


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


زندگی یک عدد کواآلاااا تعمیرات کولر در تبریز علي ميرزايي سراينده ي ياس سفيد Natasha تزئینات سنگ برادران انصاری George قاب چوبی پــــژواکــــ ماشین های راه سازی و ساختمان سازی کوچک